Про компанію

05.04.2016

Про нас

Юридичне об’єднання «ЮСТ-груп» було засновано в 2012 році групою професійних юристів-практиків, які накопичили значний досвід роботи в провідних компаніях, а також в органах державної влади. Наші колеги є визнаними експертами у своїй області знань, для яких висока якість правового захисту інтересів клієнтів є стандартом.

Фахівці компанії надають повний комплекс юридичних послуг як в секторі підприємництва, так і приватним особам. Широка мережа міжнародних партнерів дозволяє кваліфіковано вирішувати питання клієнтів у багатьох куточках світу.
Клієнти компанії завжди можуть розраховувати на стабільну якість послуг і високий рівень професійної відповідальності. Чесність по відношенню до клієнта і моральна чистота в роботі є для нас незаперечними правилами.

Наша місія

Сучасне життя настільки стрімке і динамічне, що, мабуть, єдиною справжньою цінністю залишається час. Ми цінуємо свій час, а тому вміємо цінувати і поважати час інших. Наш досвід і професіоналізм дозволяє знаходити рішення поставлених клієнтом завдань оперативно і грамотно, грунтуючись виключно на чинному законодавстві і практиці, що склалася.

Наша мета:

Наша головна мета - оперативне надання високопрофесійних юридичних послуг нашим клієнтам.

Крім того, Юридичне об’єднання «ЮСТ-груп» ставить перед собою наступні цілі:

  • ефективна організація діяльності співробітників компанії з надання кваліфікованої юридичної допомоги фізичним і юридичним особам як в Україні там і за кордоном.
  • надання найбільш ефективних правових рішення бізнес-задач наших клієнтів.
  • підвищення правової культури суспільства, поширення правових знань.

Юридичне об’єднання «ЮСТ-груп» прагне розвивати довгострокові, конфіденційні і плідні відносини з клієнтами, пропонуючи широкий спектр юридичних послуг, що відображають потреби своїх довірителів.

Наші принципи

● Незалежність:
Юрист є незалежним професійним радником з правових питань. Незалежність - основоположний принцип правової діяльності. При виконанні доручень клієнтів наш перший обов’язок - виключити конфлікт інтересів. Дотримання цього правила гарантує об’єктивність і незалежність нашої думки з питань, з якими до нас звернувся клієнт.

● Професіоналізм:
Висока якість правових послуг - основний принцип нашої діяльності. Юристи нашої компанії закінчили провідні вузи України та інших країн. Ми забезпечуємо професійний розвиток своїх фахівців. Знання і досвід наших фахівців дозволяють швидко і кваліфіковано вирішувати будь-які проблеми правового характеру, що виникають у наших клієнтів.

● Відповідальність:
Ми абсолютно чесні і відверті з нашими клієнтами: пропонуючи всі законні способи вирішення питання, ми інформуємо довірителя про всі можливі ризики і перспективи - з урахуванням тенденцій в зміні законодавства. Усвідомлюючи свою відповідальність перед клієнтом, Юридичне об’єднання «ЮСТ-груп» прагне забезпечити найвищі стандарти якості надання юридичних послуг.

Наш партнерських склад

Об’єднання здійснює співробітництво з рядом українських регіональних партнерів, а також партнерів з країн ближнього і далекого зарубіжжя. Це дозволяє нам надавати якісні юридичні послуги клієнтам, здійснювавшим діяльність не тільки в Україні, а й за кордоном.

Міжнародне визнання і довіра постійних клієнтів - це запорука репутації і авторитету юристів юридичного об’єднання «ЮСТ-груп».

Написати відгук