Реєстрація шлюбу

Реєстрація шлюбу Посвідка на проживання

Реєстрація шлюбу з іноземцем за 1 день в Україні

Реєстрація шлюбу з іноземцем в Україні за 1 день

Як зареєструвати шлюб з іноземним громадянином в Україні за 24 години?
Співробітники юридичної компанії ЮСТ груп – професіонали в галузі міжнародного і сімейного права. 10 років досвіду укладення шлюбів з іноземцями в Україні та за кордоном. Підготуємо всі необхідні переклади, відправимо запит до Міграційної служби України для успішного укладення шлюбу за 24 години, максимально стислі терміни реєстрації.

Реєстрація укладення шлюбу з іноземним громадянином в Україні за 1 день охоплює консультацію на всіх стадіях процесу, переклад з нотаріальним посвідченням, документи з міграційної служби для шлюбу з іноземцем, організацію одруження в ЗАГС, легалізацію готового свідоцтва про шлюб (проставлення апостилю), консультація по оформленню візи дружини або возз’єднання сім’ї. Довідка (підтвердження) з Державної Міграційної Служби про легальність перебування на території України включена в послугу.

Укладення шлюбу з іноземцем - важлива подія в житті для кожного. Юридична компанія ЮСТ груп надає комплексне оформлення реєстрації шлюбу з іноземцем в Україні за 1 день.

Вартість послуги Реєстрації шлюбу з іноземцем за 1 день:

Реєстрація Терміновість Вартість
Реєстрація шлюбу з іноземцем 1 день 350 Євро
Реєстрація шлюбу між громадянами України 1 день 7200 грн

Необхідні документи для реєстрації шлюбу з іноземцем в Україні в 2021
Для громадянина України:
• Національний паспорт.
• Свідоцтво про розлучення або рішення суду про розлучення, якщо громадянин України раніше був одружений.
Для іноземного громадянина:
• Закордонний паспорт.
• Свідоцтво про розлучення або рішення суду про розлучення, якщо іноземець раніше був одружений.

У тому випадку, якщо від дати видачі паспорта, іноземного громадянина, пройшло менше ніж 6 місяців, необхідно додатково зажадати довідку про перетин кордону з Державної прикордонної служби України - термін підготовки документів збільшується на 1 робочий день.

Досвідчені фахівці юридичної компанії ЮСТ груп:
• проконсультують Вас з питань, пов’язаних зі вступом у шлюб з іноземцем;
• проконсультують, які документи потрібні від іноземного нареченого (нареченої);
виконають професійний переклад всіх документів ;
• узгодять з органами РАЦС порядок подачі документів;
• допоможуть подати заяву про реєстрацію;
• організовують реєстрацію шлюбу в зручний для вас час;
• нададуть правову підтримку в разі виникнення будь-яких питань в період перебування в Україні, подання заяви та укладення шлюбу;
• нададуть консультацію англійською мовою.

Якщо у Вас виникли питання про порядок реєстрації шлюбу з іноземцем, ви можете запитати їх безпосередньо співробітникам юридичної компанії ЮСТ Груп.

Звертайтеся за консультацією прямо зараз по телефону 044-222-59-73.

Укладення шлюбу з іноземцем - важлива подія в житті кожної людини. Наша компанія надає комплексне оформлення реєстрації шлюбу з іноземцем в Україні за 1 добу. Реєстрацію укладення шлюбу з іноземними громадянами виробляють у відділі РАЦС міста Києва. Список документів для реєстрації укладення шлюбу з іноземним громадянином регулюються законодавством України.

Особливості укладення шлюбу з іноземцем в Україні.
При подачі заяви про укладення шлюбу іноземний громадянин повинен представити закордонний паспорт і документ про припинення попереднього шлюбу, якщо іноземець раніше був одружений. З 15 березня 2015 для реєстрації шлюбу з іноземцем не потрібно довідка про сімейний стан, видана компетентним органом іноземної держави.

Документи про розірвання попереднього шлюбу іноземця, повинні бути легалізовані (проставлення печатки апостиль або консульська легалізація) і переведені на українську мову. Вірність перекладу завіряється у нотаріуса. Переклад необхідно робити тільки в Україні, щоб уникнути необхідності легалізації завірення іноземного нотаріуса.

В який РАЦС звертатися?
Реєстрацію укладення шлюбу з громадянами СНД або іноземними громадянами далекого зарубіжжя виробляє державний РАЦС міста Києва.

Які права дає шлюб з іноземцем українському громадянину?
Право на спільне проживання з чоловіком або дружиною, українець отримує відчутні переваги при оформленні ВНЖ і громадянства, набагато легше і швидше громадянину України отримати національну візу і подати документи на на отримання посвідки на тимчасове переживання за кордоном.

Де краще реєструвати шлюб з іноземцем?
Свідоцтво про укладення шлюбу, видане органами РАЦС України, визнають чинним на території іноземних держав при наявності його легалізації (проставлення печатки апостиль або консульська легалізація)

Юридична компанія ЮСТ груп допомагає зареєструвати шлюб з громадянином США, Англії (Великобританії), Австріі, Франції, Італії, Німеччині, Ізраіля, Іспанії, Канади Польщі, Туреччини, Росії, Білорусії, а також для громадян всіх країн.

Для отриманння більш детальної інформації замовте телефонний дзвінок або зателефонуйте нам

Написати відгук

Відгуки

 • , Людмила
  11 травня 2019

  Доброго дня.Підскажіть скільки коштує зареєструвати шлюб з поляком за короткий час в Україні?

  Відповісти на це повідомлення

 • , Євгеній
  8 травня 2019

  Одружився з нігерійкою в неї вдома. Скільки коштів необхідно для запрошення її в Україну для возз’єднання сім’ї? Чи потрібно мені мати значний валютний рахунок у банку для цього

  Відповісти на це повідомлення

 • , Наталія
  6 травня 2019

  Доброго дня .Скільки днів займе оформлення документів і одруження з громадянином Ізраїля в Україні з Вашим оформленням всіх документів і в який короткий термін можна одружитися, і яка приблизно буде вартість ваших послуг?

  Відповісти на це повідомлення

 • , Таїсія
  24 квітня 2019

  Доброго дня. Підкажіть будь-ласка які документи потрібно зібрати для одруження з поляком в Польщі?

  Відповісти на це повідомлення

 • , Леся
  3 березня 2019

  Добрий день,мені потрібна консультація з приводу одруження з іноземцем.

  Відповісти на це повідомлення

 • , Юлия
  2 березня 2019

  Доброго дня! Скажіть будь ласка, після одруження з румуном, чи буде для нього вільний вїзд до України?

  Відповісти на це повідомлення

 • , Інні
  22 лютого 2019

  Доброго дня.Скільки днів займе оформлення документів і одруження з громадянином Німеччини в Україні з Вашим оформленням всіх документів?

  Відповісти на це повідомлення

 • , Інес
  17 липня 2018

  Доброго дня! Скажіть будь ласка для одруження із італійцем в Італії які документи мені необхідно зробити? На даний момент в Україні. Буду вдячна за відповідь!

  • , Дмитро
   17 липня 2018

   Доброго дня. Вам потрібна заява про сімейний стан і свідоцтво про народження. Документи повинні бути з печаткою апостиль.

  Відповісти на це повідомлення

 • , Інна
  1 червня 2018

  Доброго дня! Підскажіть будь-ласка які документи потрібно для одруження з громадянином Іраку і в який короткий термін можна одружитися ?!

  • , Дмитро
   1 червня 2018

   Для одруження на території України іноземцю потрібен тільки паспорт. Всі інші довідки та переклади готуємо ми.

  • , Інна
   1 червня 2018

   Свідоцтво про розірвання шлюбу в нього є, тільки паспорт він нещодавно міняв , тому що старий був пошкоджений ! І за який термін ми можемо одружитися ?! Дякую

  • , Дмитро
   2 червня 2018

   За умови нового паспорта (до 6 місяців) - термін виконання послуги збільшується на один день. Потрібно отримати довідку з Прикордонної служби про перетин кордону.

  Відповісти на це повідомлення