Юридична компанія.
Бюро перекладів

Підприємства

Тендери

Судова практика

Інтелектуальна власність

Іноземцям

Нерухомість

Бюро перекладів

Довідка про несудимість

Юридичне об’єднання «ЮСТ груп»

Засноване у 2012 році

Юридичне об'єднання «ЮСТ груп» було засновано у 2012 році групою професійних юристів-практиків, які накопичили значний досвід роботи в провідних компаніях, а також в органах державної влади. Наші колеги є визнаними експертами у своїй галузі знань, для яких висока якість правового захисту інтересів клієнтів є стандартом.

Повний комплекс юридичних послуг

Фахівці компанії надають повний комплекс юридичних послуг як в секторі підприємництва, так і приватним особам. Широка мережа міжнародних партнерів дозволяє кваліфіковано вирішувати питання клієнтів у багатьох куточках світу.

Чесність стосовно клієнта

Клієнти компанії завжди можуть розраховувати на стабільну якість послуг і високий рівень професійної відповідальності. Чесність стосовно клієнта і моральна чистота в роботі є для нас незаперечними правилами.

Досвід і професіоналізм

Ми цінуємо свій час, а тому вміємо цінувати і поважати час інших. Наш досвід і професіоналізм дозволяє знаходити рішення поставлених клієнтом завдань оперативно і грамотно, ґрунтуючись виключно на чинному законодавстві і практиці, що склалася.

Міжнародне визнання і довіра

Міжнародне визнання і довіра - це запорука репутації і авторитету юридичного об'єднання «ЮСТ груп».

Новини

21.01.2022

Цікаві факти про апостиль

Цікаві факти про апостиль
Апостиль – печатка міжнародного зразка – необхідна для того, щоб ваші документи, видані в одній країні, отримали юридичну силу на території іншої країни. Цю печатку приймають у всіх державах, які підписали Гаазьку конвенцію (ЄС, СНД, США і багато (...)

далі
18.01.2022

Довідка про несудимість + Апостиль + переклад + нотаріальне завірення

Довідка про несудимість + Апостиль + переклад + нотаріальне завірення
Як відомо, українська довідка про відсутність судимості не буде дійсною за межами України. Як же вчинити, якщо її запитує іноземна державна установа? Справа в тому, що довідку необхідно легалізувати, (...)

далі
17.01.2022

22.02.2022 – дзеркальна дата для одруження

22.02.2022 – дзеркальна дата для одруження
Після вивчення найпопулярніших дат для реєстрації шлюбу в 2021, можна зробити висновок, що молодятам подобається одружуватися саме в дзеркальні дати. У дзеркальні дні приблизно кожні 20 хвилин в РАЦС України реєструється нова сім’я. (...)

далі
14.01.2022

Як проставити апостиль на диплом?

Як проставити апостиль на диплом?
Навчання і робота за кордоном давно перестали бути екзотикою. Однак не варто забувати про формальності. Громадянам України, які терміново виїжджають за кордон з метою працевлаштування або продовження навчання, необхідно подбати про легалізацію (...)

далі
13.01.2022

В яких випадках переклад документу підшивається до оригіналу, а в яких – до копії?

До оригіналу чи до копії? В яких випадках переклад документу підшивається до оригіналу, а в яких – до копії?
Будь-яка нотаріальна дія – це процес, що має ряд строгих правил, стандартів, дотримання яких є обов’язковим. Навіть найменша неточність може призвести до позбавлення (...)

далі
31.12.2021

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Шановні відвідувачі сайту та клієнти ЮСТ-груп!
Компанія ЮСТ-груп поспішає привітати всіх з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим! Щиро бажаємо, щоб 2022 рік приніс успіх в роботі, благополуччя в сімейному житті, подарував нові ідеї і допоміг втілити їх в реальність. (...)

далі

Наші клієнти