Юридична компанія.
Бюро перекладів

Підприємства

Тендери

Судова практика

Інтелектуальна власність

Іноземцям

Нерухомість

Бюро перекладів

Довідка про несудимість

Юридичне об’єднання «ЮСТ груп»

Засноване у 2012 році

Юридичне об'єднання «ЮСТ груп» було засновано у 2012 році групою професійних юристів-практиків, які накопичили значний досвід роботи в провідних компаніях, а також в органах державної влади. Наші колеги є визнаними експертами у своїй галузі знань, для яких висока якість правового захисту інтересів клієнтів є стандартом.

Повний комплекс юридичних послуг

Фахівці компанії надають повний комплекс юридичних послуг як в секторі підприємництва, так і приватним особам. Широка мережа міжнародних партнерів дозволяє кваліфіковано вирішувати питання клієнтів у багатьох куточках світу.

Чесність стосовно клієнта

Клієнти компанії завжди можуть розраховувати на стабільну якість послуг і високий рівень професійної відповідальності. Чесність стосовно клієнта і моральна чистота в роботі є для нас незаперечними правилами.

Досвід і професіоналізм

Ми цінуємо свій час, а тому вміємо цінувати і поважати час інших. Наш досвід і професіоналізм дозволяє знаходити рішення поставлених клієнтом завдань оперативно і грамотно, ґрунтуючись виключно на чинному законодавстві і практиці, що склалася.

Міжнародне визнання і довіра

Міжнародне визнання і довіра - це запорука репутації і авторитету юридичного об'єднання «ЮСТ груп».

Новини

17.09.2021

Розподіл майна подружжя: проблемні моменти і поради

Майно, яке подружжя набуло за час шлюбу, належить чоловіку та дружині на праві спільної сумісної власності, незважаючи на те, що один з них міг не мати власного заробітку (доходу) з поважної причини (через навчання, догляд за дітьми, ведення домашнього господарства, хворобу (...)

далі
19.07.2021

Як правильно змінювати прізвище та ім’я і де це зробити?

Як змінити своє прізвище, ім’я по батькові? Якщо ви бажаєте змінити своє ім’я з деякої причини, вам необхідно знати, як це правильно зробити. Спеціалісти юридичної компанії «ЮСТ груп» допоможуть розібратись, де змінюють прізвище та які для цього потрібні документи. Майте на (...)

далі
25.06.2021

Чи можна повторно отримати свідоцтво про народження не за місцем реєстрації?

Оформити свідоцтво про народження не за місцем реєстрації
Якщо ваше свідоцтво про народження пошкодилось або загубилось, але ви фактично проживаєте далеко від місця свого народження та реєстрації – не поспішайте туди лише для того,щоб звернутись до відділу державної реєстрації (...)

далі
08.06.2021

Як повторно отримати свідоцтво про державну реєстрацію акта цивільного стану?

Якщо ваше свідоцтво про державну реєстрацію акта цивільного стану випадково загубилось, його пошкодили або викрали, не поспішайте панікувати Ви можете звернутися із відповідною заявою до будь-якого відділу ДРАЦС України для його відновлення. При зверненні необхідно пред’явити (...)

далі
27.05.2021

Як зареєструвати шлюб з іноземцем в Україні?

Як зареєструвати шлюб з іноземцем?
Ваша кохана людина родом не з України? Різне громадянство не стане вадою для об’єднання коханих сердець в одну сім’ю!
Що потрібно знати, щоб зареєструвати шлюб з іноземцем?
Закон України "Про правовий статус іноземців та осіб без (...)

далі
15.04.2021

Перелік документів, необхідних для подачі заяви на шлюб

Плануєте створити сім’ю з коханою людиною, але не впевнені щодо документів, які потрібно подавати до ДРАЦСУ?
Для того, аби подати до відділу ДРАЦС заяву про реєстрацію шлюбу, необхідні наступні документи: Громадянський паспорт або паспортний документ (для іноземця – (...)

далі

Наші клієнти