Юридична компанія.
Бюро перекладів

Підприємства

Тендери

Судова практика

Інтелектуальна власність

Іноземцям

Нерухомість

Бюро перекладів

Довідка про несудимість

Юридичне об’єднання «ЮСТ груп»

Засноване у 2012 році

Юридичне об'єднання «ЮСТ груп» було засновано у 2012 році групою професійних юристів-практиків, які накопичили значний досвід роботи в провідних компаніях, а також в органах державної влади. Наші колеги є визнаними експертами у своїй галузі знань, для яких висока якість правового захисту інтересів клієнтів є стандартом.

Повний комплекс юридичних послуг

Фахівці компанії надають повний комплекс юридичних послуг як в секторі підприємництва, так і приватним особам. Широка мережа міжнародних партнерів дозволяє кваліфіковано вирішувати питання клієнтів у багатьох куточках світу.

Чесність стосовно клієнта

Клієнти компанії завжди можуть розраховувати на стабільну якість послуг і високий рівень професійної відповідальності. Чесність стосовно клієнта і моральна чистота в роботі є для нас незаперечними правилами.

Досвід і професіоналізм

Ми цінуємо свій час, а тому вміємо цінувати і поважати час інших. Наш досвід і професіоналізм дозволяє знаходити рішення поставлених клієнтом завдань оперативно і грамотно, ґрунтуючись виключно на чинному законодавстві і практиці, що склалася.

Міжнародне визнання і довіра

Міжнародне визнання і довіра - це запорука репутації і авторитету юридичного об'єднання «ЮСТ груп».

Новини

23.02.2022

Способи відправки документів в інше місто або за кордон

Способи відправки документів в інше місто або за кордон
Часто-густо виникає необхідність в максимально короткі терміни і з мінімальними витратами переправити документи або в інше місто України, або за кордон. Яка служба може впоратися з цим завданням, гарантуючи швидкість і (...)

далі
11.02.2022

Як отримати довідку про несудимість з Албанії?

Як отримати довідку про несудимість з Албанії?
Жителям Албанії, а також громадянам України, які довгий час перебували на території Албанії, може стати в нагоді довідка про несудимість з цієї країни. Вона потрібна для отримання візи, посвідки, громадянства, працевлаштування. (...)

далі
11.02.2022

Шлюб з громадянином Албанії

Шлюб з громадянином Албанії
З кожним роком Албанія приваблює все більше іноземців, причому чимало з них прибуває з України. Але ця республіка цікава не тільки в плані відпочинку, але і в якості постійного місця проживання. Море, клімат, природні умови ваблять українців. Багато (...)

далі
11.02.2022

Як проставити апостиль на атестат?

Як проставити апостиль на атестат?
Після закінчення школи кожен учень отримує атестат про середню освіту. Даний документ дозволяє людині продовжити навчання або ж влаштуватися на роботу в Україні. Перед вступом до закордонних вузів або працевлаштуванням в іншій країні, варто (...)

далі
10.02.2022

Як зробити легалізацію і підготувати документи в Єгипет?

Як зробити легалізацію і підготувати документи в Єгипет?
Теплий клімат, доступне житло і медицина, чисте море і безліч можливостей для іноземців – Єгипет є однією з найулюбленіших держав для українців. У цю країну щорічно приїжджають сотні тисяч наших громадян, і далеко не всі з (...)

далі
10.02.2022

Як отримати свідоцтво про народження з Великобританії?

Як отримати свідоцтво про народження з Великобританії?
Важливі документи (наприклад, свідоцтва про народження) люди зберігають з особливою обережністю, щоб ні в якому разі не втратити і не зіпсувати. Але буває так, що, незважаючи на пильність, ми можемо пошкодити документ, а в (...)

далі

Наші клієнти