Новини

29.01.2021

Що таке печатка Апостиль і для навіщо вона потрібна?

Апостиль – це печатка міжнародного значення встановленого зразка, яка проставляється на документі певного виду для надання йому юридичної сили на території іноземних країн. Кожен Апостиль проставляється компетентним на це органом, який визначається типом документа. Міністерством (...)

далі
14.01.2021

Терміновий апостиль в Києві

Проставлення термінового апостиля для наших клієнтів по Україні
Юридична компанія ЮСТ груп готова посприяти в проставленні штампу Апостиль на документи органів РАЦС в Міністерстві Юстиції України. Будь-які документи ЗАГС, свідоцтво про народження, про розлучення, ми апостилюємо (...)

далі
26.10.2020

Апостиль та консульська легалізація: у чому різниця?

Апостиль та консульська легалізація пов’язані з наданням законності документам для подальшого їх використання на території іншої держави. Які між ними існують суттєві відмінності?
Що таке апостиль? Проставлення печатки апостиль здійснюється за спрощеною процедурою.
Для (...)

далі
08.10.2020

Республіка Палау приймає печатку апостиль

Республіка Палау приєдналася до Гаазької конвенції.
Штамп Апостиль, спрощена процедура легалізації документів, тепер буде дійсна в Республіці Палау.
Республіка Палау прийняла Гаазьку конвенцію 23 червня 2020 року, ставши 118 країною, що приймає друк апостиль. Конвенція вже (...)

далі
08.10.2020

Ямайка планує приєднатися до Гаазької конвенції

Ямайка планує приєднатися до Гаазької конвенції
Ямайка хоче вести штамп апостиль Міністр юстиції Ямайки вніс до парламенту законопроєкт, який спрощує процес запевнення іноземних документів, призначених для використання на Ямайці або місцевих документів, призначених для (...)

далі
03.06.2020

Як і де отримати довідку про несудимість в Україні безкоштовно?

Як і де отримати довідку про несудимість в Україні безкоштовно?
Довідка про несудимість може знадобитися в абсолютно різних випадках. Як правило, вона надається при оформленні на роботу, для виїзду за кордон, для тендерних закупівель, для соціального захисту дітей та їх (...)

далі
05.04.2016

Бразилія приєдналася до Гаазької конвенції.

Республіка Бразилія з 14 серпня 2016 приєдналася до Гаазької конвенції. Федеративна Республіка Бразилія з 14 серпня 2016 приєдналася до Гаазької конвенції, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів, від 5 жовтня 1961 року. З серпня 2016 року, щоб легалізувати (...)

далі
05.04.2016

Штамп Апостиль на паспорт громадянина України.

Проставлення штампу Апостиль на паспорт громадянина України.
Тепер в Україні можна проставити Апостиль на нотаріальну копію українського і закордонного паспорта Громадянина України. Апостиль на дані документи проставляється через нотаріальну копію. Необхідно робити нотаріально (...)

далі
05.04.2016

Прискорене проставлення апостиля на диплом, що вимагає запит.

Прискорене проставлення апостиля на диплом, що вимагає запиту. Раді Вам повідомити, юридичне об’єднання «ЮСТ Груп» надає нову послугу - швидке проставлення апостиля на освітніх документах, що вимагають запиту.
Проставлення апостиля на подібні документи можна значно скоротити. (...)

далі
05.04.2016

В Минэнергоугля проинформировали о состоянии вопроса по разделению «Нефтегаза»

Никакого промедления со стороны Минэнергоугля в плане разделении НАК «Нефтегаз Украины» нет, и не будет.
Об этом заявил директор департамента стратегического планирования и европейской интеграции Минэнергоугля Михаил Бно-Айриян, комментируя обнародование НАК «НефтегазУкраины» (...)

далі