Апостиль в Україні

Переклад документів Апостиль в Україні Апостиль за кордоном Легалізація документів Консульська легалізація для Італії Консульська легалізація для Іспанії Dichiarazione di Valore Зразок апостиля різних країн Зразки консульської легалізації різних країн

Апостиль на документи в Україні

Апостиль на документи Україна

Що таке апостиль документів в Україні?
Апостиль "Apostille" - міжнародний друк, яка проставляється на оригінали або нотаріально завірені копії документів, щоб надати їм юридичну силу на території інших країн.

Для чого потрібен апостиль?
Якщо на документах проставити штамп апостиль, то вони набувають юридичну силу в усіх країнах, які приєдналися до Гаазької Конвенції від 5 жовтня 1961 року. Частіше за все проставляють апостиль на диплом, атестат, свідоцтво про народження, шлюб, нотаріальної копії, довідки, судове рішення, водійські права, паспорт, статут, договір, заява.

Скільки коштує поставити апостиль в Києві (Київська область)?

Апостиль в Міністерстві закордонних справ України - довідка про несудимість, всі інші документи Вартість
5 робочих днів 300 грн
2 робочі дні 500 грн
Апостиль в Міністерстві юстиції України - свідоцтво про народження, шлюб, розлучення, нотаріальні та судові документи Вартість
2 години 3000 грн
3 робочих дня 250 грн
Апостиль в Міністерстві освіти України - диплом, атестат Вартість
1 робочий день 1500 грн
2 робочих дні 580 грн
10 робочих днів 380 грн
20 робочих днів (з запитом) 580 грн
30 робочих днів 300 грн

Чи можна зробити апостиль терміново?
У Компанії ЮСТ Груп ви можете замовити терміновий апостиль на документи навіть за 1 робочий день. Звернувшись до нас, Ви отримаєте документи зі штампом апостиль в мінімально можливі терміни. Ми пропонуємо нашим клієнтам найнижчі і недорогі ціни оформлення апостиля на документи.

Хто ставить апостиль?
Орган проставлення апостиля залежить від документа, на який необхідно проставити печатку. Електронний апостиль проставляється в Міністерстві юстиції України (Мінюст), Міністерстві Закордонних Справ України (МЗС) і в Міністерстві освіти і науки України (МОН).
Який термін в апостиля?
Друк апостиль безстрокова і не має терміну дії. Зразок апостиля представлений на сторінці нижче.

Звертаємо Вашу увагу, що в Україні завірити печаткою апостиль можна тільки українські документи. На іноземні документи, апостиль ставлять в країні видачі документа. У посольстві апостиль, не проставляється. Для більш детальної інформації Ви можете перейти на сторінку Апостиль за кордоном.

Навіщо потрібен «подвійний апостиль»?
Ряд країн таких як Португалія, Нідерланди, Бельгія, Австрія - вимагають апостиль на нотаріальному перекладі. Відразу апостиль на перекладі ставити не можна. Спочатку необхідно проставити на оригіналі, потім зробити переклад, і тільки потім поставити другий апостиль на нотаріально завіреному перекладі.
Телефонуйте - 044-222-59-73.

Для отриманння більш детальної інформації замовте телефонний дзвінок або зателефонуйте нам

Написати відгук