Апостиль на довідку про несудимість в регіонах

Апостиль на довідку про несудимість в регіонах Апостиль на диплом в регіонах Апостиль на атестат у регіонах

Апостиль на довідку про несудимість Дніпро

Апостиль на довідку про несудимість Дніпро.
Проставлення апостиля на довідку про несудимість в Дніпрі - обов’язкова умова для подачі довідки в країнах, що входять в список Гаазької конвенції судимості.
Юридична компанія ЮСТ груп поставить апостиль на довідку про відсутність судимості в Дніпрі при терміновому замовленні в найстисліші терміни. Ми складемо заяву, оплатимо державне мито, надамо весь необхідний пакет в МЗС України і офіційно проставимо апостиль. Вашої особистої присутності не потрібно.
Як правило, апостиль на довідку про несудимість потрібна в наступних випадках:
• для вступу в шлюб за кордоном;
• для отримання посвідки на проживання;
• для працевлаштування за кордоном.
• для освіти за кордоном
• для отримання візи.
Юридична компанія ЮСТ груп оформить апостиль в Дніпрі або Дніпропетровській області на документи, в тому числі на довідку про відсутність судимості. Вам достатньо надати оригінал довідки в офіс або кур’єрською службою. Печатка апостиль проставляється без вашої присутності, тільки на оригіналі довідки про відсутність судимості.
Апостиль проставляється на зворотному боці довідки про несудимість або на окремому аркуші. Термін апостилювання довідки про несудимість становить 5 робочих днів. Печатка апостиль можна проставити в терміновому порядку за 2 дні. Апостиль терміну дії не має. Довідка про несудимість дійсна від 3 до 6 місяців в залежності від країни пред’явлення. Юридична компанія ЮСТ груп пропонує допомогу в отриманні довідки про відсутність судимості та переклад документів.
Вартість проставлення апостиля на довідку про відсутність судимості:

Апостиль в МЗС ДніпроВартість
5 робочих днів 300 грн
2 робочих дня 500 грн

Зверніть увагу! - в Україні поставити печатку апостиль можна тільки на українські документи. На документи іноземного зразка, апостиль ставиться в країні видачі документа. В іноземних посольствах або консульствах апостиль, не проставляється. Для більш детальної інформації Ви можете перейти на сторінку Апостиль за кордоном.
Поважайте Ваш час - звертайтеся в компанію ЮСТ Груп і будьте впевнені у кваліфікованому вирішенні Ваших питань.
Телефонуйте - 044-222-59-73.

Для отриманння більш детальної інформації замовте телефонний дзвінок або зателефонуйте нам

Написати відгук