Апостиль на довідку про несудимість в регіонах

Апостиль на довідку про несудимість в регіонах Апостиль на диплом в регіонах Апостиль на атестат у регіонах

Апостиль на довідку про несудимість Івано-Франківськ

Апостиль на довідку про несудимість Івано-Франківськ

Поставимо Апостиль на довідку про несудимість в Івано-Франківську.

Юридична компанія ЮСТ груп пропонує послуги з проставлення штампу апостиль на довідці про несудимість в Івано-Франківську та Івано-Франківській області максимально швидко. Апостиль на довідці про несудимість це спрощена форма легалізації офіційних документів для країн Гаазької конвенції, виконана у вигляді квадратного штампа, на зворотному боці довідки про несудимість. Апостиль на довідку про несудимість в Івано-Франківську проставляє МЗС України.
Для того, щоб поставити апостиль на довідку про несудимість, Вам необхідно особисто або кур’єрською поштою надати оригінал документа. Наші фахівці зберуть і нададуть в Міністерство закордонних справ України необхідний пакет документів, в найкоротші терміни ми отримаємо готову довідку з проставленим штампом апостиль.

Для чого потрібна довідка про несудимість в Івано-Франківську з апостилем?
• оформлення ПМЖ за кордоном
• для національної візи
• для роботи
• подача документів в іноземний університет.
• відкриття компанії за кордоном

Для того, щоб поставити апостиль на довідку про несудимість, Вам необхідно особисто або кур’єрською поштою надати оригінал документа. Юридична компанія ЮСТ груп пропонує допомогу в отриманні довідки про несудимість і переклад документів.

Вартість проставлення апостиля на довідку про відсутність судимості:

Апостиль в МЗС України Вартість
5 робочих днів 300 грн
2 робочих дні 500 грн

Проставлення апостиля з доставленням по всьому світу.
При зверненні в юридичну компанію ЮСТ груп, Ви можете бути впевнені, що отримаєте довідку про несудимість з проставленим апостилем в максимально короткий термін. Ми працюємо виключно з офіційними довідками про несудимість. Здійснюємо доставлення документів по Україні, а також в будь-яку точку світу міжнародною поштою.

Зверніть увагу! - в Україні поставити печатку апостиль можна тільки на українські документи. На документи іноземного зразка, апостиль ставиться в країні видачі документа. В іноземних посольствах або консульствах апостиль, не проставляється. Для більш детальної інформації Ви можете перейти на сторінку Апостиль за рубежом.

Поважайте Ваш час - звертайтеся в компанію ЮСТ Груп і будьте впевнені у кваліфікованому вирішенні Ваших питань.
Дзвоніть - 044-222-59-73.

Для отриманння більш детальної інформації замовте телефонний дзвінок або зателефонуйте нам

Написати відгук