Апостиль на довідку про несудимість в регіонах

Апостиль на довідку про несудимість в регіонах Апостиль на диплом в регіонах

Апостиль на довідку про несудимість Київ

Апостиль на довідку про несудимість Київ.

Поставимо Апостиль на довідку про несудимість в Києві терміново.
Юридична компанія ЮСТ груп пропонує послугу проставлення штампа апостиль на довідку про несудимість. Фахівці нашої компанії зберуть і нададуть в МЗС України необхідний пакет документів. Протягом 2-х днів буде отримана довідка про несудимість з проставленим апостилем.
Проставити апостиль на довідку про несудимість можна тільки на оригіналі документа. Міністерство Закордонних Справ не приймає на проставлення апостиля електронний варіант довідки про відсутність судимості, нотаріальну копію або завірений нотаріально переклад.
Для того, щоб поставити апостиль на довідку про несудимість, Вам необхідно особисто або кур’єрською поштою надати оригінал документа. Юридична компанія ЮСТ груп пропонує допомогу в отриманні довідки про відсутність судимості та переклад документів.

Вартість проставлення апостиля на довідку про відсутність судимості:

Апостиль в МЗС УкраїниВартість
5 робочих днів 300 грн
2 робочі дні 500 грн

Проставлення апостиля з доставлення по всьому світу.
При зверненні в юридичну компанію ЮСТ груп, Ви можете бути впевнені, що отримаєте довідку про несудимість з проставленим апостилем в максимально короткий термін. Ми працюємо виключно з офіційними довідками про несудимість. Здійснюємо доставлення документів по Україні, а також в будь-яку точку світу міжнародною поштою.
Зверніть увагу! - в Україні поставити печатку апостиль можна тільки на українські документи. На документи іноземного зразка, апостиль ставиться в країні видачі документа. В іноземних посольствах або консульствах апостиль, не проставляється. Для більш детальної інформації Ви можете перейти на сторінку Апостиль за кордоном.
Поважайте Ваш час - звертайтеся в компанію ЮСТ Груп і будьте впевнені у кваліфікованому розв’язання Ваших питань.
Телефонуйте - 044-222-59-73.

Для отриманння більш детальної інформації замовте телефонний дзвінок або зателефонуйте нам

Написати відгук