Апостиль на довідку про несудимість в регіонах

Апостиль на довідку про несудимість в регіонах Апостиль на диплом в регіонах Апостиль на атестат у регіонах

Апостиль на довідку про несудимість Кривий Ріг

Апостиль на довідку про несудимість Кривий Ріг.

Отримати Апостиль на довідку про несудимість в Кривому Розі.

Якщо вам потрібна довідка про несудимість з апостилем в Кривому Розі, юридична компанія ЮСТ груп допоможе проставити печатку апостиль на довідці про несудимість, офіційно в МЗС України за 2 робочих дні.

Для чого необхідний штамп Апостиль?
Штамп апостиль - процедура легалізації офіційного документа з метою його подальшої подачі у консульство та посольство іноземної держави. Апостиль це штамп, який підтверджує підпис і печатку державного чиновника на документі. Подібні норми законодавства були введені за рішенням Гаазької конвенції , прийнятої ще в 1961 році.

Юридична компанія ЮСТ груп допоможе вам в отриманні штампу Апостиль на довідку несудимість в Кривому Розі. Наші юристи проведуть всі підготовчі роботи зі збору документів і нададуть в Міністерство закордонних справ України потрібний пакет документів, в короткі терміни ми отримаємо готову довідку з вписаним штампом Апостиль.

Для того, щоб поставити апостиль на довідку про несудимість, Вам необхідно особисто або кур’єрською поштою надати оригінал документа. . Юридична компанія ЮСТ груп пропонує допомогу в отриманні довідка про відсутність судимости й переклад документів.

Вартість проставлення апостиля на довідку про відсутність судимості:

Апостиль в МЗС України Вартість
5 робочих днів 300 грн
2 робочий дні 500 грн

Проставлення апостиля з доставленням по всьому світу.
При зверненні в юридичну компанію ЮСТ груп, Ви можете бути впевнені, що отримаєте довідку про несудимість з проставленим апостилем в максимально короткий термін. Ми працюємо виключно з офіційними довідками про несудимість. Здійснюємо доставлення документів по Україні, а також в будь-яку точку світу міжнародною поштою.

Зверніть увагу! - в Україні поставити печатку апостиль можна тільки на українські документи. На документи іноземного зразка, апостиль ставиться в країні видачі документа. В іноземних посольствах або консульствах апостиль, не проставляється. Для більш детальної інформації Ви можете перейти на сторінку Апостиль за рубежом.

Поважайте Ваш час - звертайтеся в компанію ЮСТ Груп і будьте впевнені у кваліфікованому розв’язанні Ваших питань.
Дзвоніть - 044-222-59-73.

Для отриманння більш детальної інформації замовте телефонний дзвінок або зателефонуйте нам

Написати відгук