Апостиль на довідку про несудимість в регіонах

Апостиль на довідку про несудимість в регіонах Апостиль на диплом в регіонах Апостиль на атестат у регіонах

Апостиль на довідку про несудимість Кропивницький

Апостиль на довідку про несудимість Кропивницький.

Поставимо Апостиль на довідку про несудимість в Кропивницького швидко.

Оформлення довідки про несудимість нерідко потрібна при оформленні міжнародної візи або працевлаштуванні за кордоном. Громадянам України необхідно додатково пройти легалізацію довідки про несудимість. Легалізація документа це проставлення печатки апостиль на українській довідці про несудимість. Таким чином, документ буде юридично дійсний в країні, яка підписала Гаазьку конвенцію в 1961 році.

Де оформити апостиль на довідку про несудимість в Кропивницькому?
Компанія ЮСТ груп допоможе вам в отриманні штампу Апостиль на довідку несудимість в Кропивницькому або Кіровоградській області. Процедура проставлення апостиля займає не більше 5 робочих днів.
У найкоротші терміни ми отримаємо готову довідку з проставленим штампом Апостиль.

При подачі довідки про несудимість в державні інстанції на території іноземної держави або в консульстві, апостиль свідчить про міжнародний статус документа і може бути визнаний на території країн Гаазької конвенції.

Для того, щоб поставити апостиль на довідку про несудимість, Вам необхідно особисто або кур’єрською поштою надати оригінал документа. Юридична компанія ЮСТ груп пропонує допомогу в отриманні довідка про відсутність судимості й переклад документів.

Вартість проставлення апостиля на довідку про відсутність судимості:

Апостиль в МЗС України Вартість
5 робочих днів 300 грн
2 робочий дні 500 грн

Проставлення апостиля з доставленням по всьому світу.
При зверненні в юридичну компанію ЮСТ груп, Ви можете бути впевнені, що отримаєте довідку про несудимість з проставленим апостилем в максимально короткий термін. Ми працюємо виключно з офіційними довідками про несудимість. Здійснюємо доставлення документів по Україні, а також в будь-яку точку світу міжнародною поштою.

Зверніть увагу! - в Україні поставити печатку апостиль можна тільки на українські документи. На документи іноземного зразка, апостиль ставиться в країні видачі документа. В іноземних посольствах або консульствах апостиль, не проставляється. Для більш детальної інформації Ви можете перейти на сторінку Апостиль за рубежом.

Поважайте Ваш час - звертайтеся в компанію ЮСТ Груп і будьте впевнені у кваліфікованому вирішенні Ваших питань.
Дзвоніть - 044-222-59-73.

Для отриманння більш детальної інформації замовте телефонний дзвінок або зателефонуйте нам

Написати відгук