Апостиль на довідку про несудимість в регіонах

Апостиль на довідку про несудимість в регіонах Апостиль на диплом в регіонах Апостиль на атестат у регіонах

Апостиль на довідку про несудимість Львів

Апостиль на довідку про несудимість Львів

Поставити Апостиль на довідку про несудимість у Львові, терміново.
Юридична компанія ЮСТ груп пропонує послугу проставлення печатки апостиль на довідку про несудимість у Львові і Львівській області. Щоденна подача документів в МЗС України. Допоможемо отримати довідку про несудимість і проставити апостиль. Терміновий варіант за 3 робочих дні.
Довідка про відсутність судимості входить в пакет основних документів, які вимагаються від для використання за кордоном для подачі документів на ВНЖ, оформлення національної візи, навчання, покупки нерухомості. Легалізація довідки про несудимість для країн-учасниць Гаазької конвенції проводиться шляхом оформлення апостиля. Таким чином, документ отримує офіційний статус в іноземній державі.
Швидке отримання довідки про несудимість з апостилем у Львові - це просто.
Юридична компанія ЮСТ груп оформить апостиль у Львові на довідку про відсутність судимості. Вам достатньо надіслати оригінал довідки про несудимість кур’єрською службою. Печатка апостиль проставляється без довіреності, на оригіналі довідки про відсутність судимості. Юридична компанія ЮСТ груп пропонує допомогу в отриманні довідки про відсутність судимості та переклад документів.
Вартість проставлення апостиля на довідку про відсутність судимості:

Апостиль в МВД УкраїниВартість
5 робочих днів 300 грн
2 робочих днів 500 грн

Проставлення апостилю з доставлянням по всьому світу.
При зверненні в юридичну компанію ЮСТ груп, Ви можете бути впевнені, що отримаєте довідку про несудимість з проставленим апостилем в максимально короткий термін. Ми працюємо виключно з офіційними довідками про несудимість. Здійснюємо доставлення документів по Україні, а також в будь-яку точку світу міжнародною поштою.
Зверніть увагу! - в Україні поставити печатку апостиль можна тільки на українські документи. На документи іноземного зразка, апостиль ставиться в країні видачі документа. В іноземних посольствах або консульствах апостиль, не проставляється. Для більш детальної інформації Ви можете перейти на сторінку Апостиль за кордоном.
Поважайте Ваш час - звертайтеся в компанію ЮСТ Груп і будьте впевнені у кваліфікованому вирішенні Ваших питань.
Телефонуйте - 044-222-59-73.

Для отриманння більш детальної інформації замовте телефонний дзвінок або зателефонуйте нам

Написати відгук