Апостиль на довідку про несудимість в регіонах

Апостиль на довідку про несудимість в регіонах Апостиль на диплом в регіонах Апостиль на атестат у регіонах

Апостиль на довідку про несудимість Полтава

Апостиль на довідку про несудимість Полтава.

Поставимо Апостиль на довідку про несудимість в Полтаві

У наш час все більше і більше ускладнюється процедура оформлення різних документів, проставлення штампа апостиль на довідку про несудимість можливо тільки в МЗС України. Найшвидший варіант за 2 дні.

Що таке штамп апостиль? Це міжнародна стандартизована форма штампу, що надає документу юридичну силу на території іноземної держави. Апостиль підтверджує справжність підпису посадовця і печатку на завіреному документі.

Навіщо вам потрібна довідка про несудимість з проставленим апостилем в Полтаві?
• для вступу в шлюб за кордоном;
• для отримання посвідки на проживання;
• для працевлаштування за кордоном.
• для освіти за кордоном
• для отримання візи.

Юридична компанія ЮСТ груп допоможе вам в отриманні штампу Апостиль на довідку несудимість в Полтаві або Полтавській області. Юристи компанії підготують необхідні документи, заповніть заяву і нададуть в Міністерство закордонних справ України правильно підготовлений пакет документів. У найкоротші терміни ми проставимо на готову довідку штамп апостиль.

Для того, щоб поставити апостиль на довідку про несудимість, Вам необхідно особисто або кур’єрською поштою надати оригінал документа. Юридична компанія ЮСТ груп пропонує допомогу в отриманні довідка про відсутність судимості й переклад документів.

Вартість проставлення апостиля на довідку про відсутність судимості:

Апостиль в МЗС України Вартість
5 робочих днів 300 грн
2 робочих дні 500 грн

Проставлення апостиля з доставленням по всьому світу.
При зверненні в юридичну компанію ЮСТ груп, Ви можете бути впевнені, що отримаєте довідку про несудимість з проставленим апостилем в максимально короткий термін. Ми працюємо виключно з офіційними довідками про несудимість. Здійснюємо доставлення документів по Україні, а також в будь-яку точку світу міжнародною поштою.

Зверніть увагу! - в Україні поставити печатку апостиль можна тільки на українські документи. На документи іноземного зразка, апостиль ставиться в країні видачі документа. В іноземних посольствах або консульствах апостиль, не проставляється. Для більш детальної інформації Ви можете перейти на сторінку Апостиль за рубежом.

Поважайте Ваш час - звертайтеся в компанію ЮСТ Груп і будьте впевнені у кваліфікованому вирішенні Ваших питань.
Дзвоніть - 044-222-59-73.

Для отриманння більш детальної інформації замовте телефонний дзвінок або зателефонуйте нам

Написати відгук