Апостиль на довідку про несудимість в регіонах

Апостиль на довідку про несудимість в регіонах Апостиль на диплом в регіонах Апостиль на атестат у регіонах

Апостиль на довідку про несудимість Рівне

Апостиль на довідку про несудимість в Рівне

Поставимо Апостиль на довідку про несудимість в Рівному

Проставлення штампу апостиль в Рівному та Рівненській області. Юридична компанія ЮСТ груп допоможе проставити печатку апостиль на довідці про несудимість в Рівному, офіційно в Міністерстві закордонних справ України швидко і дистанційно.
Апостиль - спеціальний штамп Міністерства юстиції, Міністерства освіти або Міністерства внутрішніх справ, який ставиться на оригінал довідки про несудимість, щоб надати їй юридичну силу на території інших країн.
Апостиль дійсний тільки в тих державах, які є учасниками Гаазької конвенції.

Для того, щоб поставити апостиль на довідку про несудимість, Вам необхідно особисто або кур’єрською поштою надати оригінал документа. Юридична компанія ЮСТ груп пропонує допомогу в отриманні довідки про відсутність судимості та переклад документів.

Вартість проставлення апостиля на довідку про відсутність судимості:

Апостиль в МЗС України Вартість
5 робочих днів 300 грн
2 робочий дні 500 грн

Проставлення апостиля з доставленням по всьому світу.
При зверненні в юридичну компанію ЮСТ груп, Ви можете бути впевнені, що отримаєте довідку про несудимість з проставленим апостилем в максимально короткий термін. Ми працюємо виключно з офіційними довідками про несудимість. Здійснюємо доставлення документів по Україні, а також в будь-яку точку світу міжнародною поштою.

Зверніть увагу! - в Україні поставити печатку апостиль можна тільки на українські документи. На документи іноземного зразка, апостиль ставиться в країні видачі документа. В іноземних посольствах або консульствах апостиль, не проставляється. Для більш детальної інформації Ви можете перейти на сторінку Апостиль за кордоном.

Поважайте Ваш час - звертайтеся в компанію ЮСТ Груп і будьте впевнені у кваліфікованому вирішенні Ваших питань.
Телефонуйте - 044-222-59-73.

Для отриманння більш детальної інформації замовте телефонний дзвінок або зателефонуйте нам

Написати відгук