Апостиль в Україні

Переклад документів Апостиль в Україні Апостиль за кордоном Легалізація документів Консульська легалізація для Італії Консульська легалізація для Іспанії Dichiarazione di Valore Зразок апостиля різних країн Зразки консульської легалізації різних країн

Апостиль на паспорт України

Апостиль копії українського паспорта. Чи потрібен апостиль на паспорт?

Апостиль (apostille) - це міжнародна друк, що підтверджує законність документа, і надає йому юридичну силу для пред’явлення на території інших країн (які вступили в Гаазьку конвенцію від 5 жовтня 1961 року). Гаазької конвенції.

Навіщо потрібен апостиль паспорта?

Апостилювання паспорта дасть юридичну силу цього документу і не буде потрібно більше ніяких перевірок. Так само якщо у вас мета отримати громадянство або працювати офіційно за кордоном, проводити грошові операції вам буде потрібно проставлення штампа апостиль на паспорти.

Послідовність проставлення печатки апостиль:

Першим, що необхідно зробити, це копію вашого паспорта. Далі копії всіх сторінок нотаріально завіряються, потім на копіях, завірених нотаріусом ставиться печатка Апостиль в Міністерстві Юстиції України.

Вартість проставлення апостиля на паспорт:

Проставлення штампу апостиль на паспорт Вартість
1 робочий день 1200 грн
2 робочих дні 780 грн
10 робочих днів 580 грн

Аналогічна ситуація може скластися, якщо ви хочете використовувати документ з-за кордону на території України. Для цього так само потрібно іноземний апостиль, тільки в тій країні, де він був виданий.

Юридична компанія ЮСТ груп пропонує допомогу в отриманні довідки про відсутність судимості і переклад документів.

Поважайте Ваш час - звертайтеся в компанію ЮСТ Груп і будьте впевнені у кваліфікованому вирішенні Ваших питань.

Телефонуйте - 044-222-59-73.

Для отриманння більш детальної інформації замовте телефонний дзвінок або зателефонуйте нам

Написати відгук