Апостиль в Україні

Переклад документів Апостиль в Україні Апостиль за кордоном Легалізація документів Консульська легалізація для Італії Консульська легалізація для Іспанії Dichiarazione di Valore Зразок апостиля різних країн Зразки консульської легалізації різних країн

Апостиль на свідоцтво про народження, про шлюб

Апостиль на свідоцтво про народження, про шлюб, на документи РАЦС

Апостиль на Свідоцтво про народження, про шлюб, на документи РАЦС.
Що таке апостиль документів органів РАЦС в Україні?
Апостиль "Apostille" - міжнародний штамп, який проставляється на оригінали документів, виданих органом реєстрації актів цивільного стану (РАЦС України), щоб надати їм юридичну силу на території інших країн.

Навіщо потрібен апостиль на свідоцтві?

Якщо на документах органів ЗАГС проставити штамп апостиль, то вони набувають юридичну силу в усіх країнах, що входять в Гаазьку Конвенції від 5 жовтня 1961 року.

На які документи з РАГСу можна поставити апостиль?

Апостиль можна проставити на свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про зміну імені, про розірвання шлюбу, виписку з реєстру про підтвердження дошлюбного прізвища.

Увага! Виняток становлять свідоцтва про народження видані до 23 серпня 1991 включно, будь-якої Радянською Соціалістичною Республікою (СРСР). На даному роді документів Апостиль ставиться через нотаріальну копію, тобто: потрібно звернутися до нотаріуса, завірити копію і вже саме на нотаріальну копію буде проставлятися Апостиль. Але дана процедура підходить не для всіх країн, більшість - вимагають документи нового зразка з Апостилем на оригіналі.

Скільки коштує поставити апостиль на документи ЗАГС в Києві (Київська область)?

Проставлення штампа апостиль Вартість
1 робочий день 250 грн
3 робочих дні 150 грн

Хто ставить апостиль?

Апостиль на документи органів ЗАГС проставляє Міністерство Юстиції України. Компанія ЮСТ Груп щодня проставляє апостиль на документах органів ЗАГС. Звернувшись до нас, Ви зможете отримати документи зі штампом Апостиль в стислі терміни.

Скільки діє апостиль на свідоцтві?

Штамп апостиль, як і документи органів ЗАГС терміну дії не мають. Зразок апостиля на свідоцтві про народження представлений на сторінці нижче.

Зверніть увагу! В Україні завірити печаткою апостиль можна тільки українські документи. На іноземні документи, апостиль ставиться в країні видачі документа. У посольстві або консульстві іноземних держав апостиль, не проставляється. Для більш детальної інформації Ви можете перейти на сторінку Апостиль за кордоном.

Поважайте Ваш час - звертайтеся в компанію ЮСТ Груп і будьте впевнені у кваліфікованому вирішенні Ваших питань.
Дзвоніть - 044-222-59-73.

Для отриманння більш детальної інформації замовте телефонний дзвінок або зателефонуйте нам

Написати відгук