Довідка про банкротство

Довідка про несудимість для тендеру Довідка про заборгованість перед бюджетом Довідка про банкротство Витяг з ЄДРПОУ Довідка про корупцію

Довідка про банкротство

Довідка про банкрутство

Юридична компанія ЮСТ Груп має багатий досвід в отриманні різного роду необхідних документів. Звернувшись до нас, Ви зможете отримати довідку про відсутність справи про банкрутство в мінімально можливі терміни (довідка про банкрутство, виписка про банкрутство, довідка про відсутність провадження у справі про банкрутство, довідка про відсутність банкрутства для тендера)).

Що таке - Довідка про банкрутство?

Довідка про банкрутство - це документ, який підтверджує, що на момент видачі заявник (юридична / фізична особа-підприємець) не перебуває в процедурі банкрутства, по ньому не порушено провадження у справі про банкрутство і сам заявник не визнаний банкрутом.

Дана довідка є частиною тендерного пакету, тому найчастіше потрібно для участі в тендерах, торгах, конкурсах та державні закупівлі. Також потрібна на вимогу контрагента, при розгляді судових справ.

Довідка про відсутність справи про банкрутство складається на спеціальному фірмовому бланку, завіряється мокрою печаткою і має обмежений термін дії. Отримати довідку можна в Міністерства юстиції України.

Довідка про відсутність справи про банкрутство буває 2-х видів:

Витяг з єдиного реєстру підприємств - видається уповноваженим органом Міністерства Юстиції України. Формується на бланку з захисними знаками і голограмами. Підходить для всіх видів власності незалежно від місця реєстрації.

Для отримання необхідно надати:
• Повна назва організації
• Код ЄДРПОУ
• Юридична адреса підприємства

Інформаційна довідка з єдиної бази даних про підприємства - видається Головним управлінням юстиції міста Києва. Відповідно підходить для підприємств, зареєстрованих в Києві.

Для отримання необхідно надати:
• Оригінал заяви встановленого зразка
• Доручення

ДокументТерміни отриманняВартість
Витяг з єдиного реєстру підприємств 1 робочий день 1000 грн
Інформаційна довідка з єдиної бази даних про підприємства 1 робочий день 2000 грн

Поважайте Ваш час - звертайтеся в компанію ЮСТ Груп і будьте впевнені у кваліфікованому вирішенні Ваших питань.
Дзвоніть - 044-222-59-73.

Для отриманння більш детальної інформації замовте телефонний дзвінок або зателефонуйте нам

Написати відгук