Довідка про несудимість для тендеру

Довідка про несудимість для тендеру Довідка про заборгованість перед бюджетом Довідка про банкротство Витяг з ЄДРПОУ Довідка про корупцію

Довідка про несудимість для тендеру

Довідка про несудимість для тендера Київ

Довідка про несудимість для участі в тендері, державних закупівель.

Довідку про несудимість для участі в тендері можна отримати в органах МВС України, незалежно від місця проживання. Довідки про відсутність судимості для тендера необхідні для участі в тендері (публічних торгах державних і комерційних закупівель) через сервіс Prozoro (Прозоро), оформлення документації, участі в державних закупівлях.

Як замовити довідку про несудимість для участі в тендері в Києві?

Юридична компанія ЮСТ груп допоможе замовити і отримати довідку про несудимість для участі в тендері в Україні зручним для вас способом і в найкоротші терміни. Крім отримання довідки з МВС про несудимість для закупівлі, компанія ЮСТ груп надає послуги оформлення довідки про корупцію. і довідки про заборгованість перед бюджетом для тендерної документації.

Хто може отримати довідку про несудимість для участі в тендері? Чи можна оформити довідку без довіреності?

Довідку про несудимість для тендерної документації в Україні можна отримати громадянам України, іноземним громадянам, представникам компанії при наявності копії паспорта. Для витребування довідки про несудимість в Україні довіреність не потрібна! Ми допомагаємо отримати довідку про несудимість для участі в тендері без присутності при наявності копії паспорта.

Як отримати довідку про відсутність судимості для тендера?

1) Оформити замовлення персонально в нашому офісі. Необхідно мати копію паспорта.
2) Оформити замовлення онлайн. Необхідно відправити заявку на пошту або через Viber, WhatsApp із зазначенням наступних даних:
- Копія паспорта:
- Термін оформлення довідки;
- Контактний номер телефону.

У найкоротші терміни ми з вами зв’яжемося і відповімо на всі ваші запитання.

Скільки часу робиться довідка про несудимість?

Терміновість отримання довідки про несудимістьвартість
1 робочий день 1000 грн
3 робочих дня 600 грн
5 робочих днів 350 грн

Скільки діє довідка про несудимість для участі в тендері?

Термін придатності довідки про судимість не встановлено законодавством і визначається тендерним комітетом.

Юридична компанія ЮСТ груп офіційно, дотримуючись усіх правил і норм, виконає необхідні перевірки і запити, і допоможе Вам отримати довідки про відсутність для тендера терміново, без присутності, в Києві і в Україні.

Чому прописка не впливає на отримання довідки про несудимість для закупівель?

У довідці про несудимість для участі в тендері відображається інформація про відсутність судимості на всій території України. Не має значення в якому місті ви проживаєте або прописані. У нас замовляють довідки для тендера громадяни України, які проживають в різних районах країни, а також за її межами.

Як оформити довідку про несудимість для участі в тендері самостійно?

При зверненні до регіонального управління МВС України довідку про несудимість можна оформити безкоштовно за 14 днів, але при цьому витратите більше часу.

Рекомендуємо звертатися в нашу компанію - ми допоможемо Вам отримати довідку про несудимість для участі в тендері максимально швидко і комфортно.

Поважайте Ваш час - звертайтеся в компанію ЮСТ Груп і будьте впевнені у кваліфікованому вирішенні Ваших питань.
Дзвоніть - 044-222-59-73.

Для отриманння більш детальної інформації замовте телефонний дзвінок або зателефонуйте нам

Написати відгук