Супровід угоди

Супровід угоди Технічний паспорт Права на нерухомість Визнання права власності

Супровід угоди c нерухомістю

Супровід угоди купівлі-продажу нерухомості в Києві

Супровід угоди c нерухомістю - це комплекс заходів, спрямований на захист інтересів покупця, що забезпечує гарантоване володіння нерухомістю покупцем.
Супровід угод з нерухомістю містить повну перевірку майна, перевірку власника, збір всіх необхідних документів, особистий контроль грамотного фахівця за укладеними договорами (авансу, оренди, договору купівлі-продажу), підготовку договорів, контроль за розрахунками по угоді.
Важливо, щоб клієнт, навіть зовсім не знайомий з ринком нерухомості, був надійно захищений не тільки при розрахунках за квартиру, будинок, кімнату або інше майно, а й після розрахунків, в період володіння цією нерухомістю.
Що охоплює послуга супроводу угод з нерухомістю?

Комплекс юридичного супроводу угоди містить:
• підберемо об’єкт нерухомості, який відповідає вимогам і очікуванням клієнта, організуємо спільні перегляди;
• оцінимо документи власника на відповідність закону і достатність для проведення операції;
• запропонуємо оптимальні умови проведення угоди і розрахунків;
• проведемо переговори з контрагентом;
• підготуємо договір купівлі-продажу і інші необхідні документи;
• організуємо проведення угоди;
• забезпечимо присутність агента на укладення договору, при розрахунках, при передачі об’єкта нерухомості;
• подамо документи на державну реєстрацію переходу права власності і отримаємо їх.

Поважайте Ваш час - звертайтеся в компанію ЮСТ Груп і будьте впевнені у кваліфікованому вирішенні Ваших питань.
Телефонуйте 044-222-59-73.

Як і де отримати довідку про несудимість в Україні безкоштовно?

Довідка про несудимість може знадобитися в абсолютно різних випадках. Як правило, вона надається при оформленні на роботу, для виїзду за кордон, для тендерних закупівель, для соціального захисту дітей та їх виховання, також для оформлення документом або за місцем вимоги.
Оформити заяву для видачі довідки про наявність (відсутність) судимості за допомогою таких дій:

1) Електронне звернення через державний сайт МВС України mvs.gov.ua або hsc.gov.ua є найзручнішим способом отримання довідки про несудимість в Україні? Для цього буде потрібно зареєструватися на офіційній сторінці і заповнити заяву. Потім залишається вибрати сервісний центр МВС, в якому можна буде забрати готовий оригінал довідки. Відповідь про готовність приходить через смс, а на електронну пошту буде надіслано електронну довідку.

2) За довідкою про несудимість в Україні можна звернутися в будь-який сервісний центр МВС, незалежно від прописки або в Департаменті інформаційних технологій МВС України в м.Київ, за адресою вул. О. Богомольця 10.
Обрати найближчий центр з найменшою завантаженістю можна на сайті МВС України.
У центрі послуг МВС заяву на видачу довідки про відсутність судимості можуть подати громадяни України, іноземні громадяни, особи без громадянства або, за дорученням, їх уповноважені представники.

Для оформлення довідки про відсутність судимості необхідно надати тільки документ, що засвідчує особу: Паспорт громадянина України, нотаріально завірений переклад паспорта іноземного громадянина, вид на проживання.

Як краще замовити довідку про несудимість в Україні?
Офіційний і найпростіший спосіб отримати довідку про відсутність судимості - оформити замовлення на сайті юридичної компанії ЮСТ груп для отримання довідки. Для початку роботи необхідно звернутися в офіс компанії з паспортом або відправити на електронну пошту копію паспорта або паспортного документа. Ви економите ваш час, не варті в чергах, не витрачаєте час на дорогу. Готовий документ можна забрати в офісі або відправимо новою прштою.

Поважайте Ваш час - звертайтеся в юридичну компанію ЮСТ Груп і будьте впевнені у кваліфікованому вирішенні Ваших питань.
Телефонуйте - 044-222-59-73.

Для отриманння більш детальної інформації замовте телефонний дзвінок або зателефонуйте нам

Написати відгук