Апостиль в Україні

Переклад документів Апостиль в Україні Апостиль за кордоном Легалізація документів Консульська легалізація для Італії Консульська легалізація для Іспанії Dichiarazione di Valore Зразок апостиля різних країн Зразки консульської легалізації різних країн

Терміновий апостиль

Апостиль, що це?

Це форма посвідчення справжності документів для використання в країнах, які беруть участь в Гаазької конвенції 1961 року. Апостиль видається як додаток до документа і засвідчує його автентичність для іноземних органів, яким ви повинні пред’явити документи.

Юридичне об’єднання пропонує стандартні та прискорені послуги проставлення як апостиля, так і легалізації. протягом доби.

Ми так само виконуємо переклад документів, завірений нотаріусом для вашого подальшого використання їх за кордоном.

Ми маємо величезний досвід в проставленні апостиля в таких державних органах, як:

- Міністерство Освіти України (МОН): ставить штамп апостиль на освітні документи, сертифікати, дипломи, атестати та додатки до них.

- Міністерство Юстиції України (МінЮст): надає друк апостиль на свідоцтва, витяги (виписки) органів ЗАГС, судові рішення, нотаріальні документи як для Юридичних, так і для Фізичних осіб.

- Міністерство Закордонних Справ України (МЗС): проставлення печатки апостиль на довідки про несудимість, медичні довідки, довідки з податкової, і всі інші документи.

Скільки коштує проставити швидкий апостиль протягом 24 годин:

Апостиль з Міністерства України Терміновість Вартість послуги
МОН України 1 день / 2 год 1500 грн. / 3000 грн.
МінЮст України 1 день 1000 грн.
МЗС України 1 день 1000 грн.

Як швидко отримати готовий документ в руки?

Ми розуміємо, як нашим клієнтам може знадобитися терміново отримати виконаний документ. Тому ми заздалегідь обговорюємо і пропонуємо вам відправити документ найзручнішим і безпечним варіантом. Ми завжди працюємо для клієнтів!

Якщо у вас виникнуть питання, ви можете звернутися за допомогою до нашого консультанта за номером: (044) 222-59-73.

Бережіть свій час!

Для отриманння більш детальної інформації замовте телефонний дзвінок або зателефонуйте нам

Написати відгук