Апостиль в Україні

Переклад документів Апостиль в Україні Апостиль за кордоном Легалізація документів Консульська легалізація для Італії Консульська легалізація для Іспанії Dichiarazione di Valore Зразок апостиля різних країн Зразки консульської легалізації різних країн

Апостиль на диплом, атестат в Україні

Печатка апостиль на диплом, атестат та інші освітні документи в Києві.

Що таке апостиль на освітніх документах?
Апостиль (apostille) - це міжнародний друк, яка підтверджує законність документа про освіту для пред’явлення на території інших країн (що вступили в Гаазьку Конвенцію від 5 жовтня 1961 року).
Апостиль ставиться тільки на оригінали документів про освіту, диплома про вищу освіту, атестата про повну загальну середню освіту, сертифікат про кваліфікацію, про науковий ступінь, посвідченнях.
Апостиль може бути проставлений тільки на оригіналах освітніх документів державного зразка. Нотаріальна копія освітніх документів не приймається для проставлення апостиля.

Де поставити апостиль на диплом, атестат?
Апостиль на дипломі, атестаті і на інших освітніх документах проставляє департамент Міністерства освіти України в м.Київ (МОН).
При проставленні печатки апостиль, Міністерство освіти встановлює факт видачі освітнього документа, справжності підпису та печатки, якою скріплений документ.

Навіщо потрібен апостиль на освітніх документах?
Необхідність в апостиль виникає при виїзді українських і іноземних громадян, які отримали освіту в Україні, за кордон і надання отриманих документів для подальшого навчання або роботи в країнах-учасниць Гаазької Конвенції.

Скільки коштує апостиль на освітніх документах?

Поставити апостильВартість
1 робочий день 1500 грн
2 робочих дні 900 грн
10 робочих днів 700 грн
20 робочих днів (за запитом) 800 грн
30 робочих днів 500 грн
ПослугаТермінВартість
Документи для WES USA, WES Canada, ICAS Canada 10-30 робочих днів 1000 грн

Документи старого зразка (дипломи книжкою, атестати видані до 1991 року) приймаються в роботу на 20 або 30 робочих днів, потрібно відправляти запит до вищого навчального закладу, який видав диплом, на підтвердження факту видачі документа.

Перелік необхідних документів для проставлення апостиля:
1) Оригінал освітнього документа (диплом, атестат);
2) Копія паспорта.

Для процедури проставлення апостилю від Вас не потрібно особистої присутності або нотаріального доручення. Ми приймаємо документи незалежно від місця проживання заявника і місця знаходження.
Звернувшись в юридичну компанію ЮСТ груп Ви мінімізуєте час на отримання правильно оформлених документів з печаткою апостиль. Ви також можете скористатися нашими послугами в телефонному режимі, завдяки чому, ви отримаєте Апостиль не виходячи з дому.
Телефонуйте за номером 044-222-59-73.

Для отриманння більш детальної інформації замовте телефонний дзвінок або зателефонуйте нам

Написати відгук