Реєстрація шлюбу

Реєстрація шлюбу Посвідка на проживання

Реєстрація шлюбу з іноземцем за 1 день в Україні

Укласти шлюб з іноземцем за 24 години в Україні, в Києві

Вступ до шлюбу (зареєструвати шлюб) - важлива подія в житті кожної людини. Наша компанія надає комплексне оформлення реєстрації шлюбу з іноземцем за 1-2 дня. Надайте ваші турботи професіоналам! Підготуємо всі необхідні документи, переклади та довідки для успішної реєстрації шлюбу в максимально стислі терміни. Реєстрація шлюбу з іноземцем «під ключ». Повний цикл послуг! Все включено: від перекладу документів до проставлення апостиля на вже готове свідоцтво про шлюб.

Юридична компанія ЮСТ груп допомагає оформити шлюб з іноземним громадянином США,Канади, Англії (Великобританії), Австрії, Франції, Італії, Німеччини, Ізраїлю, Іспанії, Польщі, Єгипту, Туреччини, Росії, Білорусії, а також для громадян всіх країн.

Послуга реєстрації шлюбу з іноземцем за 24 години включає в себе консультацію на всіх стадіях процесу, переклад необхідних документів, нотаріальні завірення, підготовку супутніх документів для оформлення шлюбу, організацію одруження в ЗАГС, легалізацію (проставлення печатки апостиль) готового свідоцтва про шлюб, консультацію з оформлення візи дружини.

Які документи необхідні в 2020 для укладення шлюбу з іноземцем в Україні:
• паспорта;
• для іноземця: довідка (підтвердження) з Державної Міграційної Служби про легальність перебування на території України. (Отримання даної довідки входить в послугу)

Увага! З 15 березня 2015 для реєстрації шлюбу з іноземцем не потрібні документи підтверджуючі сімейний стан або розірвання попередніх шлюбів.
Згідно законодавства України при реєстрації шлюбу зобов’язані бути присутніми обидва з подружжя. Іноземний громадянин повинен знаходитися в Україні легально.
Реєстрація шлюбу з іноземцем - непроста процедура, співробітники юридичного об’єднання "ЮСТ Груп" фахівці в області сімейного права, ми маємо величезний досвід роботи - від належним чином оформлених документів до правильного порядку дій. Помилки можуть призвести до відмови в реєстрації шлюбу, і Вашому нареченому чи нареченій доведеться приїжджати в Україну кілька разів

Скільки коштує шлюб з іноземцем за 24 години?:

Шлюб за добуТерміновість Вартість
Реєстрація шлюбу з іноземцем 1-2 дня 299 €
Реєстрація шлюбу між громадянами України 1 день 6500 грн

Досвідчені фахівці юридичного об’єднання "ЮСТ Груп":
• проконсультують Вас з питань, пов’язаних з вступом у шлюб;
• проконсультують, які документи потрібні від іноземного нареченого (нареченої) виходячи з Вашої ситуації;
• виконають професійний переклад іноземних документів;
• узгодять з органом реєстрації пакет документів, які необхідно подати для укладення шлюбу;
• допоможуть подати заяву про реєстрацію;
• організовують реєстрацію шлюбу в зручний для час;
• нададуть правову підтримку в разі виникнення будь-яких проблем в період від подачі заяви до реєстрації шлюбу, в тому числі при необхідності проконсультують майбутнього іноземного чоловіка (дружину) після його приїзду в Україну (англійською мовою).

Якщо у Вас виникли питання про порядок шлюбу з іноземцем, ви можете задати їх безпосередньо співробітникам юридичного об’єднання "ЮСТ Груп".

Звертайтеся за консультацією прямо зараз по телефону 044-222-59-73.

Для более детальной информации о процедуре обратитесь к нам по телефону или закажите бесплатный звонок юриста

Написати відгук

Відгуки

 • , Марія
  1 жовтня

  Доброго дня. Скажіть будь ласка , які потрібно документи ,Щоб одружитися в Україні з громадянином Таджикістану. Ми обидвоє розлучені. Він на даний час знаходиться в Польщі, а я в Україні. Щоб він приїхав з Польщі в Україну який для нього буде потрібний документ

  Відповісти на це повідомлення

 • , Іра
  27 лютого

  Я хочу одруження із іноземцем. Південна Африка
  Алжир які потрібні документи який це час займе
  Я являюся нареченою.

  Відповісти на це повідомлення

 • , Вероніка
  22 січня

  Доброго дня. Цікавить це питання, я Українка, наречений Поляк. Нажаль в нього нема так багато днів відпустки щоб чекати в Україні на дозвіл... Скільки це реально займає? І чи можна наприклад вислати вам наші документи, і коли буде дозвіл прилетіти вдвох? Або ж скажіть точно про які документи нам потрібно подбати самим.
  І ціну.

  Відповісти на це повідомлення

 • , Любов
  14 січня

  Добрий день.Я хочу уклсти шлюб іноземцем з Індії.Які документи для цього потрібні і за який найкородший період часу через вашу компанію можна це зробити? чи обовязково змінювати мені прізвище пішля шлюбу?.Що потрібно щоб він отримав посвідку на тимчасове проживання в Україні?.Яка вартість ваших послуг?

  Відповісти на це повідомлення

 • , Максим
  28 серпня 2019

  Доброго ранку ..
  Хочу вступити в шлюб з палестинкою ..що для цього нам потрібно підготувати .. щоб приїхати і все зробити за 1-3 робочих дня
  Дякую

  Відповісти на це повідомлення

 • , Марина
  27 серпня 2019

  Якщо я одружуся в Україні з іноземцем з Єгипту чи потрібно мені повторно одружуватися в його країні ?

  Відповісти на це повідомлення

 • , Олена
  25 липня 2019

  Добрий день. Хочемо через вашу компанію зареєструвати шлюб . Я Українка чоловік з Алжиру. Які документи йому потрібні? І скільки коштуватимуть ваші послуги.

  Відповісти на це повідомлення

 • , Ольга
  15 липня 2019

  Доброго дня! Хочемо через Вашу компанію зареєструвати шлюб. Я Українка, чоловік Турок.
  Є спільна дитина з Українським гражданством.
  Чоловік ніяк не може отримати рішення суду про розлучення в Туреччині. Чи можливо нам розписатися через Вашу компанію без цього документу?

  Відповісти на це повідомлення

 • , Олена
  3 липня 2019

  Добрий день, чи потрібне рішення суду про розлучення поляку при подачі заяви на шлюб в Україні?

  Відповісти на це повідомлення

 • , Людмила
  11 травня 2019

  Доброго дня.Підскажіть скільки коштує зареєструвати шлюб з поляком за короткий час в Україні?

  Відповісти на це повідомлення