Реєстрація шлюбу

Реєстрація шлюбу Посвідка на проживання

Реєстрація шлюбу з іноземцем за 1 день в Україні

Реєстрація шлюбу з іноземцем в Україні за 1 день

Як зареєструвати шлюб з іноземним громадянином в Україні за 24 години?
Співробітники юридичної компанії ЮСТ груп – професіонали в галузі міжнародного і сімейного права. 10 років досвіду укладення шлюбів з іноземцями в Україні та за кордоном. Підготуємо всі необхідні переклади, відправимо запит до Міграційної служби України для успішного укладення шлюбу за 24 години, максимально стислі терміни реєстрації.

Реєстрація укладення шлюбу з іноземним громадянином в Україні за 1 день охоплює консультацію на всіх стадіях процесу, переклад з нотаріальним посвідченням, документи з міграційної служби для шлюбу з іноземцем, організацію одруження в ЗАГС, легалізацію готового свідоцтва про шлюб (проставлення апостилю), консультація по оформленню візи дружини або возз’єднання сім’ї. Довідка (підтвердження) з Державної Міграційної Служби про легальність перебування на території України включена в послугу.

Укладення шлюбу з іноземцем - важлива подія в житті для кожного. Юридична компанія ЮСТ груп надає комплексне оформлення реєстрації шлюбу з іноземцем в Україні за 1 день.

Вартість послуги Реєстрації шлюбу з іноземцем за 1 день:

Реєстрація Терміновість Вартість
Реєстрація шлюбу з іноземцем 1 день 350 Євро
Реєстрація шлюбу між громадянами України 1 день 7200 грн

Необхідні документи для реєстрації шлюбу з іноземцем в Україні в 2022
Для громадянина України:
• Національний паспорт.
• Свідоцтво про розлучення або рішення суду про розлучення, якщо громадянин України раніше був одружений.
Для іноземного громадянина:
• Закордонний паспорт.
• Свідоцтво про розлучення або рішення суду про розлучення, якщо іноземець раніше був одружений.

У тому випадку, якщо від дати видачі паспорта, іноземного громадянина, пройшло менше ніж 6 місяців, необхідно додатково зажадати довідку про перетин кордону з Державної прикордонної служби України - термін підготовки документів збільшується на 1 робочий день.

Досвідчені фахівці юридичної компанії ЮСТ груп:
• проконсультують Вас з питань, пов’язаних зі вступом у шлюб з іноземцем;
• проконсультують, які документи потрібні від іноземного нареченого (нареченої);
виконають професійний переклад всіх документів ;
• узгодять з органами РАЦС порядок подачі документів;
• допоможуть подати заяву про реєстрацію;
• організовують реєстрацію шлюбу в зручний для вас час;
• нададуть правову підтримку в разі виникнення будь-яких питань в період перебування в Україні, подання заяви та укладення шлюбу;
• нададуть консультацію англійською мовою.

Якщо у Вас виникли питання про порядок реєстрації шлюбу з іноземцем, ви можете запитати їх безпосередньо співробітникам юридичної компанії ЮСТ Груп.

Звертайтеся за консультацією прямо зараз по телефону 044-222-59-73.

Укладення шлюбу з іноземцем - важлива подія в житті кожної людини. Наша компанія надає комплексне оформлення реєстрації шлюбу з іноземцем в Україні за 1 добу. Реєстрацію укладення шлюбу з іноземними громадянами виробляють у відділі РАЦС міста Києва. Список документів для реєстрації укладення шлюбу з іноземним громадянином регулюються законодавством України.

Особливості укладення шлюбу з іноземцем в Україні.
При подачі заяви про укладення шлюбу іноземний громадянин повинен представити закордонний паспорт і документ про припинення попереднього шлюбу, якщо іноземець раніше був одружений. З 15 березня 2015 для реєстрації шлюбу з іноземцем не потрібно довідка про сімейний стан, видана компетентним органом іноземної держави.

Документи про розірвання попереднього шлюбу іноземця, повинні бути легалізовані (проставлення печатки апостиль або консульська легалізація) і переведені на українську мову. Вірність перекладу завіряється у нотаріуса. Переклад необхідно робити тільки в Україні, щоб уникнути необхідності легалізації завірення іноземного нотаріуса.

В який РАЦС звертатися?
Реєстрацію укладення шлюбу з громадянами СНД або іноземними громадянами далекого зарубіжжя виробляє державний РАЦС міста Києва.

Які права дає шлюб з іноземцем українському громадянину?
Право на спільне проживання з чоловіком або дружиною, українець отримує відчутні переваги при оформленні ВНЖ і громадянства, набагато легше і швидше громадянину України отримати національну візу і подати документи на на отримання посвідки на тимчасове переживання за кордоном.

Де краще реєструвати шлюб з іноземцем?
Свідоцтво про укладення шлюбу, видане органами РАЦС України, визнають чинним на території іноземних держав при наявності його легалізації (проставлення печатки апостиль або консульська легалізація)

Юридична компанія ЮСТ груп допомагає зареєструвати шлюб з громадянином США, Англії (Великобританії), Австріі, Франції, Італії, Німеччині, Ізраіля, Іспанії, Канади Польщі, Туреччини, Росії, Білорусії, а також для громадян всіх країн.

Для отриманння більш детальної інформації замовте телефонний дзвінок або зателефонуйте нам

Написати відгук

Відгуки

 • , Аня
  3 березня 2021

  Доброго дня скажіть будь ласка які потрібні документи для шлюбу з Поляком?

  Відповісти на це повідомлення

 • , Марія
  1 жовтня 2020

  Доброго дня. Скажіть будь ласка , які потрібно документи ,Щоб одружитися в Україні з громадянином Таджикістану. Ми обидвоє розлучені. Він на даний час знаходиться в Польщі, а я в Україні. Щоб він приїхав з Польщі в Україну який для нього буде потрібний документ

  Відповісти на це повідомлення

 • , Іра
  27 лютого 2020

  Я хочу одруження із іноземцем. Південна Африка
  Алжир які потрібні документи який це час займе
  Я являюся нареченою.

  Відповісти на це повідомлення

 • , Вероніка
  22 січня 2020

  Доброго дня. Цікавить це питання, я Українка, наречений Поляк. Нажаль в нього нема так багато днів відпустки щоб чекати в Україні на дозвіл... Скільки це реально займає? І чи можна наприклад вислати вам наші документи, і коли буде дозвіл прилетіти вдвох? Або ж скажіть точно про які документи нам потрібно подбати самим.
  І ціну.

  Відповісти на це повідомлення

 • , Любов
  14 січня 2020

  Добрий день.Я хочу уклсти шлюб іноземцем з Індії.Які документи для цього потрібні і за який найкородший період часу через вашу компанію можна це зробити? чи обовязково змінювати мені прізвище пішля шлюбу?.Що потрібно щоб він отримав посвідку на тимчасове проживання в Україні?.Яка вартість ваших послуг?

  Відповісти на це повідомлення

 • , Максим
  28 серпня 2019

  Доброго ранку ..
  Хочу вступити в шлюб з палестинкою ..що для цього нам потрібно підготувати .. щоб приїхати і все зробити за 1-3 робочих дня
  Дякую

  Відповісти на це повідомлення

 • , Марина
  27 серпня 2019

  Якщо я одружуся в Україні з іноземцем з Єгипту чи потрібно мені повторно одружуватися в його країні ?

  Відповісти на це повідомлення

 • , Олена
  25 липня 2019

  Добрий день. Хочемо через вашу компанію зареєструвати шлюб . Я Українка чоловік з Алжиру. Які документи йому потрібні? І скільки коштуватимуть ваші послуги.

  Відповісти на це повідомлення

 • , Ольга
  15 липня 2019

  Доброго дня! Хочемо через Вашу компанію зареєструвати шлюб. Я Українка, чоловік Турок.
  Є спільна дитина з Українським гражданством.
  Чоловік ніяк не може отримати рішення суду про розлучення в Туреччині. Чи можливо нам розписатися через Вашу компанію без цього документу?

  Відповісти на це повідомлення

 • , Олена
  3 липня 2019

  Добрий день, чи потрібне рішення суду про розлучення поляку при подачі заяви на шлюб в Україні?

  Відповісти на це повідомлення